צימרים פנויים בארץ

צימרים פנויים בארץ
צימרים פנויים

אתם רוצים לצאת לחופשה כזו אשר תהיה מפנקת באופן מיוחד, ועל כן אתם מעוניינים לחפש צימרים פנויים לצורך כך. אבל מדוע לחפש דווקא צימר פנוי ולא מתחם נופש אחר לבלות בו את החופשה הקרובה שלכם בכל הרכב שבחרתם לצאת אליה? משום שבצימרים אתם נהנים מפרטיות מלאה ברמה הגבוהה ביותר, וגם ממתחמים שונים אשר יהיו מיוחדים - אתם לא רק סגורים בתוך חדר, אלא גם נהנים מחצר פרטית לשימושכם האישי, מבריכה אשר יכולה להיות גם היא פרטית, מנופים יוצאי דופן ללא כל צל של ספק, והכל במחירים נוחים במיוחד לכל הדעות לאורך כל עונות השנה.

מתי כדאי להזמין?

עולה כמובן השאלה מתי כדאי להתחיל לברר את המועדים הרצויים של צימרים פנויים. הדבר תלוי כמובן ברמת הביקוש באותה תקופה. כך למשל אם אתם רוצים להזמין מקום בתוך צימרים פנויים בצפון הארץ יש לקחת בחשבון שמדובר על אזור פופולרי - אך מצד שני יש שפע עצום של צימרים שאפשר לבחור ביניהם, כך שלא צריך תמיד להזמין חודש מראש מקום. כמובן שאם אתם רוצים להזמין מקום בצימר בחג או בסופ"ש, כדאי לקחת מרווח בטחון מסוים של שבוע וחצי לפחות.

צימרים פנויים בארץ

האם אפשר להזמין צימר ברגע האחרון?

לא פעם אתם תוהים האם אתם תוכלו למצוא צימרים פנויים בדקה ה90, ממש ברגע האחרון. בעקרון, אם אתם רוצים למצוא צימרים פנויים באמצע השבוע למשל בזמן חודשי החורף - אפשר בקלות להזמין מקום בצימר יום לפני. עם זאת, כדאי לקחת בחשבון סביב החגים, וסביב סופי שבוע בזמן חופשת הקיץ - לעתים הדבר יהיה מאתגר יותר, אם כי תמיד כדאי לאתר את הצימרים שנותרו פנויים.

ומה עם המחיר שלהם?

היתרון המרכזי ביותר בכך שתזמינו צימרים פנויים ממש ברגע האחרון, יהיה בעיקר במחיר שלהם. מכיוון שבעלי הצימרים מעוניינים למשוך לקוחות, הם מעדיפים להציע מבצעים שונים למי שמזמין מקום ברגע האחרון לצימר. כך, הם מבטיחים לעצמם בכל זאת רווח מסוים, אך אתם נהנים כמובן ממחירים נמוכים במיוחד, ומחופשה שתהיה איכותית מאד.