כיף לכל המשפחה

איך להפיק את המרב מיום כיף לכול המשפחה
 
האביב בפתח וזהו הזמן המושלם לקחת את כול המשפחה להתאוורר בטיול מחוץ לעיר. יום כיף משפחתי הוא הזדמנות מצויינת לבלות כמה שעות מהנות יחדיו כול המשפחה. בימים השבוע הרגילים נדיר שהמשפחה מוצאת זמן לשבת כולם ביחד ולהנות מזמן איכות אמיתי. בשעות הפנויות של הילדים הם לרוב מסתגרים מול המחשב או הטלוויזיה ואין באמת הזדמנות ליצור זיכרונות ביחד. לכן, מומלץ בסופי השבוע להוציא את כול המשפחה מהבית בכדי לא ליפול חזרה להרגלים ולפעילויות המוכרות ולנסות משהו חדש.

כיף לכל המשפחה

ישנם כמה כללים שכדאי לשמור לפני שיוצאים ליום של כייף עם המשפחה:
 
1. התרחקו מהבית. אין טעם לקחת את הילדים שוב ושוב לאותם מקומות קרובים. בדרך כלל הם הגיעו אליהם גם עם בית הספר או הקיטנות ולכן מנקודת מבטם לא יהיה חידוש. בחרו במקום עם מרחק נסיעה סביר ובדקו מראש שאינכם נוסעים לאזור פקוק או שנראה קרוב ממה שהוא באמת.

 

2. בחרו מקום המכיל כמה סוגים שונים של אטרקציות והפעלות כך שאם הפעלה אחת עמוסה או לא אהודה על הילדים יש לכם אפשרויות נוספות. אטרקציות רבות נמאסות על הילדים מהר ותמיד טוב שיהיו כמו אופציות נוספות בקרבת מקום כך שלא תצטרכו להיכנס ולנסוע למקום אחר בשביל להמשיך את היום.

 

3. ילדים קטנים סובלים מאוד מנסיעות וקשה להם להעריך זמן. שאלות ה"מתי מגיעים?" תשמע באוטו לאחר זמן קצר מאוד והילדים יהפכו לחסרי סבלנות ועצבניים. אם האטקציות שבחרתם רחוקות ביחרו מראש עצירות לעיתים קרובות לריענון ואולי אף מצאו אטרציה או שתיים לאורך הדרך על מנת לשבור את זמן הנסיעה. הכינו לילדים הקטנים הפעלות לאוטו שיעזרו להם להעביר את הזמן. מספיק ילד אחד משועמם וכועס על מנת להתחיל ריב במכונית שיהרוס את כול החוויה.

 

4. התקשרו מראש אל האטרקציות שאתם בונים עליהם כעמוד המרכזי של היום כייף המשפחתי. חבל שתסעו כול הדרך ותגלו שמקום סגור לשיפוצים או לאירוע פרטי. בטלפון גם תוכלו לבקש המלצות אל אטרקציות אחרות באזור ומקומות טובים לאכול.

 

יום כייף עם הילדים הוא רעיון נהדר במזג האוויר הנוכחי לפני שיהיה חם לצאת מחוץ למזגן. כדאי לנצל את הימים האלו לטיול באטרקציות הרבות ברחבי הארץ.

 

 

חדרים לפי שעה בצפון